Yhteystiedot

Yhteystiedot

PIKKUJÄTTI LASTEN JA NUORTEN LÄÄKÄRIASEMA OY

PikkujättiAnnankatu 34 A
00100 HELSINKI
010 380 8000
puhelinpalvelu@pikkujatti.fi

LASKUTUSTIEDOT
Pikkujätti lasten ja nuorten lääkäriasema Oy
Y-tunnus: 2272762-2

Verkkolaskut:
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Verkkolaskuosoite: 003722727622
Välittäjätunnus: 003710948874

Sähköpostitse lähetettävät laskut:
Pikkujatti.FI.P.118600-6@docinbound.com

HALLINTO

Toimitusjohtaja
Raija Tapio
010 380 3800
raija.tapio@pikkujatti.fi

Johtava lääkäri
LT, Dosentti, Lastentautien erikoislääkäri
Erik Qvist
050 4343 606
erik.qvist@pikkujatti.fi 
(potilasasiat neuvontapalvelun kautta puh. 010 380 8000)

Markkinointi- ja viestintäjohtaja
Pauli Waroma
010 380 3800
pauli.waroma@aava.fi

Markkinointipäällikkö
Joona Salminen
0401792491
joona.salminen@aava.fi

Viestintäpäällikkö
Laura Grönqvist
010 380 6377
laura.gronqvist@aava.fi

Sisällöntuottaja
Anna-Maija Kakkonen
010 380 6007
anna-maija.kakkonen@aava.fi

Kehityspäällikkö
Jonna Nikula
jonna.nikula@pikkujatti.fi

Järjestelmäasiantuntija
Satu Siekkinen-Immonen
043 824 0266
satu.siekkinen-immonen@pikkujatti.fi

Koulutuspäällikkö (Henkilöstöasiat)
Timo Paulamäki
040 5804 463
timo.paulamaki@pikkujatti.fi 

Tietosuojavastaava
Ida-Emilia Laasonen
tietosuoja@pikkujatti.fi