Yhteystiedot

Yhteystiedot

PIKKUJÄTTI LASTEN JA NUORTEN LÄÄKÄRIASEMA oY

PikkujättiAnnankatu 34 A
00100 HELSINKI
010 380 8000
puhelinpalvelu@pikkujatti.fi

LASKUTUSTIEDOT
Pikkujätti lasten ja nuorten lääkäriasema Oy
Y-tunnus: 2272762-2

Verkkolaskut:
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Verkkolaskuosoite: 003722727622
Välittäjätunnus: 003710948874

Sähköpostitse lähetettävät laskut:
ostolaskut.pikkujatti@aava.fi

HALLINTO

Toimitusjohtaja

Jukka Puustinen
040 5919 948
jukka.puustinen@pikkujatti.fi

Johtava lääkäri
LT, Dosentti, Lastentautien erikoislääkäri
Erik Qvist
050 4343 606
erik.qvist@pikkujatti.fi 
(potilasasiat neuvontapalvelun kautta puh. 010 380 8000)

Markkinointi- ja viestintäjohtaja
Pauli Waroma
010 380 3800
pauli.waroma@aava.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Irene Järvelä
043 824 1424
irene.jarvela@pikkujatti.fi

Järjestelmäasiantuntija
Satu Siekkinen-Immonen
043 824 0266
satu.siekkinen-immonen@pikkujatti.fi

Henkilöstöpäällikkö
Outi Kolu-Saarinen
046 851 4544
outi.kolu-saarinen@pikkujatti.fi

Koulutuspäällikkö
Timo Paulamäki
040 5804 463

Tietosuojavastaava
Reetta Vaahtolammi
tietosuoja@pikkujatti.fi

Kehittämispäällikkö
Tina Ahlfors-Heinonen
046 851 4548
tina.ahlfors-heinonen@pikkujatti.fi